Faceți cunoștință cu echipa noastră!

Faceți cunoștință cu echipa noastră de experți juridici profesioniști ce vă stau la dispoziție.

Peter Franke

Peter Franke

Partener de management

peter@frankedelafuente.com
+34 617 806 230

Limbi: Suedeză, engleză și germană

Miguel Ángel de la Fuente

Miguel Ángel de la Fuente

Partener de management

miguelangel@frankedelafuente.com
+34 607 677 127

Limbi: Spaniolă și engleză

Julián de la Fuente

Julián de la Fuente

Partener de management

julian@frankedelafuente.com
+34 607 14 09 76

Limbi: Spaniolă și engleză

Yasmin Mark

Yasmin Mark

Senior Associate

yasmin.mark@frankedelafuente.com
+34 606 782 740

Limbi: Spanish, English, Farsi and Swedish

Francesca Pienariu

Francesca Pienariu

Partener - Estepona

francesca@frankedelafuente.com
+34 632 131 635

Limbi: Spaniolă, engleză, franceză și română

Rio Knight

Rio Knight

Senior Asociat

rio@frankedelafuente.com
+34 629 446 832

Limbi: Spaniolă și engleză

Gemma Fuentes Romero

Gemma Fuentes Romero

Asociat

gemma@frankedelafuente.com
+34 616 433 144

Limbi: Spaniolă și engleză

Raquel Parrado

Raquel Parrado

Asociat

raquel@frankedelafuente.com
+34 648 092 522

Limbi: Spaniolă, franceză și engleză

Fredrik Werdelin

Fredrik Werdelin

Asociat

fredrik@frankedelafuente.com
+34 646 124 832

Limbi: Spaniolă, engleză și suedeză

Jazmin Corrales

Jazmin Corrales

Nicole Ciupitu

Nicole Ciupitu

Asistent judiciar

nicole@frankedelafuente.com
+34 690 878 033

Limbi: Spaniolă, engleză și română

Aylar Ebadiazar

Aylar Ebadiazar

Asistent judiciar

aylar@frankedelafuente.com
+34 951 551 480

Limbi: Spaniolă, engleză, persană și germană

Maria Ángeles Donoso

Maria Ángeles Donoso

ADMINISTRATOR POST-VÂNZARE

maria.angeles@frankedelafuente.com
+34 951 551 480

Limbi: Spaniolă și engleză

Nuria Gómez

Nuria Gómez

COORDONATOR POST-VÂNZARE

postsale@frankedelafuente.com
+34 951 551 480

Limbi: Spaniolă și engleză

Anca Gabor

Anca Gabor

After Sale Coordinator

anca.gabor@frankedelafuente.com
+34 684 380 781

Limbi: Spanish, Romanian and English

Lorena Villanúa

Lorena Villanúa

Contabil

contabilidad@frankedelafuente.com
+34 951 551 480

Limbi: Spaniolă și engleză

Marta Cabezón

Marta Cabezón

Manager fiscal

marta@frankedelafuente.com
+34 689 779 297

Limbi: Spaniolă și engleză

Asya Alper

Asya Alper

MANAGER SERVICII CLIENȚI

asya@frankedelafuente.com
+34 682 778 502

Limbi: Spaniolă, engleză, germane, turcă și franceză

Laura Blanco

Laura Blanco

Consilier fiscal

laura.blanco@frankedelafuente.com
+34 951 551 480 - Ext. 21

Limbi: Spaniolă și engleză

Caroline Blanc

Caroline Blanc

Manager operațiuni

caroline@frankedelafuente.com
+34 952 158 937

Limbi: Franceză, spaniolă și engleză

Să ne cunoaștem!

Completaţi formularul nostru de contact pentru a ne ajuta să aflăm mai multe despre dumneavoastră.

Contactați-ne