Lär känna vårt team

Möt vårt internationella team av advokater, jurister och rådgivare

Peter Franke

Peter Franke

Partner

peter@frankedelafuente.com
+34 617 806 230

Språk: Svenska, engelska och tyska

Julián de la Fuente

Julián de la Fuente

Partner

julian@frankedelafuente.com
+34 607 14 09 76

Språk: Spanska och engelska

Miguel Ángel de la Fuente

Miguel Ángel de la Fuente

Partner

miguelangel@frankedelafuente.com
+34 607 677 127

Språk: Spanska och engelska

Francesca Pienariu

Francesca Pienariu

Advokat

francesca@frankedelafuente.com
+34 632 131 635

Språk: Spanska, engelska, franska och rumänska

Rio Knight

Rio Knight

Advokat

rio@frankedelafuente.com
+34 629 446 832

Språk: Spanska och engelska

Gemma Fuentes Romero

Gemma Fuentes Romero

Advokat

gemma@frankedelafuente.com
+34 616 433 144

Språk: Spanska och engelska

Raquel Parrado

Raquel Parrado

Advokat

raquel@frankedelafuente.com
+34 648 092 522

Språk: Spanska, franska och engelska

Fredrik Werdelin

Fredrik Werdelin

Advokat

fredrik@frankedelafuente.com
+34 646 124 832

Språk: Spanska, engelska och svenska

Nicole Ciupitu

Nicole Ciupitu

Paralegal

nicole@frankedelafuente.com
+34 690 878 033

Språk: Spanska, engelska och rumänska

Aylar Ebadiazar

Aylar Ebadiazar

Paralegal

aylar@frankedelafuente.com
+34 951 551 480

Språk: Spanska, engelska, farsi och tyska

Johanna Ketonen

Johanna Ketonen

Chef för kundtjänst

johanna@frankedelafuente.com
+34 951 551 480

Språk: Spanska, engelska, svenska och franska

Lorena Villanúa

Lorena Villanúa

Revisor

contabilidad@frankedelafuente.com
+34 951 551 480

Språk: Spanska och engelska

Laura Pinto

Laura Pinto

POST-SALE KOORDINATOR

laura@frankedelafuente.com
+34 951 551 480

Språk: Spanska och engelska

Maria Ángeles Donoso

Maria Ángeles Donoso

Post-sale administratör

mari.angeles@frankedelafuente.com
+34 951 551 480

Språk: Spanska och engelska

Nuria Gómez

Nuria Gómez

Post-sale koordinator

postsale@frankedelafuente.com
+34 951 551 480

Språk: Spanska och engelska

Caroline Blanc

Caroline Blanc

Verksamhetschef

caroline@frankedelafuente.com
+34 952 158 937

Språk: Franska, spanska och engelska

Låt oss berätta mer!

Fyll i vårt kontaktformulär så att vi får veta mer om dig.

Kontakta oss